THE NIGHT TERROR
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Αν Προχωρησω...ακολουθηστε με. Αν Υποχωρησω...σκοτωστε με. Αν Σκοτωθω..εκδικηθειτε με. Αν Δεν Εχεις Στοχους...θα Γινεις Στοχος...
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Γνωριμία Μελών

Πήγαινε κάτω 
+4
lambros40
ElvisWolf
dikefalos-aetos
Deadly_Kitty
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Deadly_Kitty

Deadly_Kitty


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairyland
Registration date : 19/02/2008

Γνωριμία Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γνωριμία Μελών   Γνωριμία Μελών Icon_minitimeΤρι Φεβ 19, 2008 2:00 pm

Μιας και μια συμμαχία είμαστε, πιστεύω ότι θα ήταν καλύρερο να ξέρουμε ο ένας τον άλλον... Τι σόι αγέλη είμαστε? Razz
Ο καθένας μπορεί να πει ότι θέλει για τον εαυτό του που πιστεύει ότι αξίζει να ξέρουν οι υπόλοιποι.

Ας ξεκινίσω εγώ...! Είμαι η Κατερίνα (όπως πιθανόν ήδη να ξέρετε), είμαι 14 χρονών, ζω στην Αθήνα και έχω μια γάτα xD

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να μπείτε στο www.myspace.com/lost_in_haunted_paths Cool



***Love and Light***
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/lost_in_haunted_paths
dikefalos-aetos
Admin
Admin
dikefalos-aetos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 120
Ηλικία : 52
Τόπος : Γρεβενα
Registration date : 18/02/2008

Γνωριμία Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: dikefalos-aetos κάποτε γνωστός ως sharper   Γνωριμία Μελών Icon_minitimeΤρι Φεβ 19, 2008 11:26 pm

Το όνομα μου είναι Γιώργος και είμαι από τα Γρεβενά


Έχει επεξεργασθεί από τον/την dikefalos-aetos στις Τετ Οκτ 15, 2008 5:27 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://the-night-terror.blogspot.com
ElvisWolf

ElvisWolf


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 50
Τόπος : Kalamata
Registration date : 18/02/2008

Γνωριμία Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία Μελών   Γνωριμία Μελών Icon_minitimeΤετ Φεβ 20, 2008 6:42 pm

Me lene Kwsta (opos idi tha kserete) Zw stin Kalamata (Opos mporei kai na kserete) Kai DEN exw Gata lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/elviskos
lambros40




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Τόπος : Kiruna, Σουηδία
Registration date : 23/02/2008

Γνωριμία Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία Μελών   Γνωριμία Μελών Icon_minitimeΣαβ Φεβ 23, 2008 3:05 am

Όπως πολύ καλά καταλάβατε, με λένε Λάμπρο, και είμαι από Λευκωσία. Γάτα δεν έχω, είχα κάποτε σκύλο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lambros40




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Τόπος : Kiruna, Σουηδία
Registration date : 23/02/2008

Γνωριμία Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία Μελών   Γνωριμία Μελών Icon_minitimeΣαβ Φεβ 23, 2008 3:09 am

α, ναι! Το "40" στο nick μου, ΔΕΝ είναι η ημερομηνία γέννησης μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ElvisWolf

ElvisWolf


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 50
Τόπος : Kalamata
Registration date : 18/02/2008

Γνωριμία Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία Μελών   Γνωριμία Μελών Icon_minitimeΣαβ Φεβ 23, 2008 6:24 pm

lambros40 έγραψε:
α, ναι! Το "40" στο nick μου, ΔΕΝ είναι η ημερομηνία γέννησης μου!

Einai to POSO xronwn eisai tongue tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/elviskos
lambros40




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Τόπος : Kiruna, Σουηδία
Registration date : 23/02/2008

Γνωριμία Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία Μελών   Γνωριμία Μελών Icon_minitimeΚυρ Φεβ 24, 2008 4:02 am

ElvisWolf έγραψε:
lambros40 έγραψε:
α, ναι! Το "40" στο nick μου, ΔΕΝ είναι η ημερομηνία γέννησης μου!

Einai to POSO xronwn eisai tongue tongue

hehehehe!!!
einai to poswn xronwn imoun, otan arxisa na xrisimopoiw to nick!
twra, eimai kapou 84!!!!

sovara twra, eimai 28!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeadGuardian

DeadGuardian


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 30
Registration date : 15/03/2008

Γνωριμία Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία Μελών   Γνωριμία Μελών Icon_minitimeΣαβ Μαρ 15, 2008 8:43 pm

Geia k apo emena m lene Kwsta eimai 15 akouw Metal/Rock eimai -7- menw sallonica eimai apo a8ina to mali m einai sxedon etC ---> afro lol! e afta apo emena Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
costasc4vts
Admin
Admin
costasc4vts


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ηλικία : 52
Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ...
Registration date : 19/03/2008

Γνωριμία Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία Μελών   Γνωριμία Μελών Icon_minitimeΣαβ Μαρ 22, 2008 12:24 pm

Κ για να γνωριζομαστε περισσοτερο.....Με λενε Κωστα....γενηθηκα κ μεγαλωσα Αθηνα(Περιστερι....)...κ λογω εργασιας(Στρατιωτικος...) ειμαι στην Κρανια Ελλασωνας....Ειμαι 36χρ....κ τρελαμενος με 2 πραγματα....Τ ενα ειναι η ομαδα.....ΑΕΚΑΡΑ(Οσο με πληγωνεις...τοσο με πορωνεις.....)...κ το αλλο ειναι το αμαξι μου(Μεχρι nick το εκανα).....πιο πολλα στο costasc4vts@hotmail.com...... κ μη ξεχνατε....ΤΟ ΚΑΚΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΠΕΖΗΣΑΝ....................... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://the-night-terror.forumgreek.com
akis10




Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 36
Τόπος : thessaloniki
Registration date : 11/02/2009

Γνωριμία Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία Μελών   Γνωριμία Μελών Icon_minitimeΤετ Φεβ 11, 2009 5:10 am

gia sas paidia eimai kainourios stin simmaxia...me lene aki...zw stin kozani kai spoudazw stin thessaloniki....akouw rock kai paizw drums...i omada mou einai iraklis kai latrevw indianous kai likous...ti alla?????afta pros to paron!!!!kales maxes kala kinigia kai kali sinexeia...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ONE PIECE

ONE PIECE


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 37
Τόπος : Xios
Registration date : 11/03/2009

Γνωριμία Μελών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γνωριμία Μελών   Γνωριμία Μελών Icon_minitimeΤετ Μαρ 11, 2009 8:34 pm

Geia sas me lene Mixali, eimai apo thn xio k spoudazw sthn thessalonikh. Sas euxomai se olous kala kunhgia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γνωριμία Μελών
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
THE NIGHT TERROR :: Συμμαχιες TNT :: Συμμαχια TNT s1-
Μετάβαση σε: